تبليغات X
صرافی
چاپ مقاله jcr
مدل مانتو
بلیط اتوبوس
پروفايل كاربر
نام :
سن :
جنسیت : عدم نمايش جنسيت
وضعیت تاهل : عدم نمايش وضعيت تاهل
تاریخ ثبت نام :
اخرین ورود : - در ساعت
ادرس سایت :
شناسه یاهو :


تاريخ : 17 دی 1396 | 12:46 | نویسنده : portalvas | بازدید : 66

تولید محتوای دیجیتالی با 101 تکنیک اساسی

در این مطلب به معرفی یک فایل ارزشمند می پردازیم که در آن به معرفی اهداف­تولید محتوای دیجیتالو در نهایت به معرفی­101­تکنیک در تولید محتوای دیجیتالی­پرداخته شده است.

زمانی که شما به‌درستی در اینترنت به جستجو بپردازید، از زیادی محتوای موجود و از آن مهم‌تر تنوع محتواها تعجب خواهید کرد. با ایده جدید ما شما فرصت‌هایی که می‌توانند باعث انتشار ویروسی محتوای شما شوند را از دست نخواهید داد و همچنین می‌توانید آن‌ها را به‌صورت دوره‌ای تکرار کنید. این کار برای دانستن کاربرد هر نوع محتوا و اینکه ببینید کدام نوع برای کمپین شما مفید است، ارزشمند است.

۱۰۱ تکنیک تولید محتوای دیجیتال

­این فایل بری چه کسانی مناسب است؟

  • کسانی­که به­تولید محتوای دیجیتالی­علاقه مند هستند
  • بخش تبلیغات برندها و شرکت ها
  • بخش روابط عمومی در شرکت ها و موسسات بزرگ
  • تمامی کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها
  • کارشناسان در حوزه دیجیتال مارکتینگ

­

خرید فایل 101 تکنیک تولید محتوای دیجیتالی

امتیاز : 4


طبقه بندی: ،
,


پوشیدن لباس فرم و مانتو اداری چه تاثیری در محیط های اداری دارد؟

بر تن داشتن ­­لباس فرم­­ و ­مانتو­اداری­ ، رسمی از این جهت که دید خود شخص­را در ابتدای امر از دریچه ای رسمی تر به کسب و کارش می پردازد

بر تن داشتن­­­­مانتو فرم اداری­­ ، رسمی از این جهت که دید خود شخص را در ابتدای امر از دریچه ای رسمی تر به کسب و کارش باز می کند، با حس قدرت و موفقیت نیز توام است. هر چه قدر اشخاص بیشتر در محل کار لباس فرم، رسمی یا لباس کار، به اصطلاع­­بر تن داشته باشند، به مرور زمان، به مسائل کاری و محیط کار دیدی باز تر خواهند داشت؛ و این امر آینده نگری را به دنبال دارد.

طبق یک نظریهء روانشناسی، اگر سخنران در هنگام سخنرانی لباس فرم، یک مجموعه یا یک شرکت رسمی بر تن داشته باشد، برای همراه کردن مستمعین با جهت فکری خود، چند قدمی از مسیر را پیموده است.

نتیجه­یک تحقیق در خصوص تاثیر روانی نوع پوشش لباس فرم، بر افراد(مخاطبین) بیانگر این نکته بود که شخص ملبس به لباس رسمی سفید رنگ، شبیه انچه پزشکان روپوش کار، می پوشند، جذابیت بیشتری برای آن شخص به همراه داشته و حرفش بیشتر شنیده و به خاطر سپرده می شود در مقایسه با شخصی که لباس سفید شبیه نقاشان پوشیده است.

نوع­­­لباس فرم­ و ­یونیفرم اداری­­­، پوشیدن افراد از نظر تاثیر گذاری بر مخاطب، یکی از چند عاملی است که ذهن را تحریک می کند یا در اصطلاح جرقه ای را در ذهن در مورد فرد روشن می کند.

اگر کارمندان در محل کار ملزم به پوشیدن لباس فرم، یا رسمی باشند، پس از گذشت مدت زمان اندکی، متوجه تغییر نوع نگرش خود نسبت به مسائل و تحلیل آنها به روشی غیر انتقادی خواهد شد.

مانتو فرم اداری

اگر پیشینه ی­منتقدانه و منفی نسبت به کاری در شخص وجود داشته باشد، روش تفکر انتقادی(Critical) تاثیر منفی بر فعالیت های مرتبط با آن کاردارد. اما تفکر یا تحلیل به روش آبستره(Abstract) باعث می شود شخص از اتخاذ تصمیم های آنی بپرهیزد (مانند خرید کردن در لحظه) و آینده نگر تر باشد(مانند پس انداز کردن).

از دید برخی جامعه شناسان، حتی اگر ­مانتو اداری­­، رسمی فقط برای مناسبتهای خاص استفاده شود، تاثیرش در افراد پر رنگ تر خواهد شد؛ و زمان بسیار زیادی باید سپری شود تا جامعهء بشری سمبل هایش را که بر سر آنها به توافق جمعی رسیده است، تغییر دهد.

با وجود اینکه در محیط های کسب و کار خرد و نوپا، بیشتر شاهد تردد افراد با لباس معمولی هستیم، بعید است که تاثیر لباس فرم، خاصه کت و شلوار، به عنوان سمبل مدیریت محیط های کاری را به این راحتی ترک کند.

​

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,


اهمیت استفاده از مانتو­اداری در شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی

مانتو اداری­­یک لباس اداری رسمی و در عین حال زیباست که اغلب در محل کار در شرکتها و ادارات موسسات خصوصی و دولتی استفاده می شود.

مانتوفرم اداری­­با وجود اینکه بیشتر به عنوان لباس کار از آن استفاده می شود ولی تاثیر زیادی در شکل و ظاهر فرد می گذارد و اگر مطابق با استانداردهای روز مانتو فرم اداری انتخاب نشود خوش پوشی فرد استفاده کننده به نحو زیادی می کاهد.

امروزه استفاده از ­لباس فرم­­براق با وجود اینکه بسیار در شرکت ها استفاده می شود ولی باید گفت مانتو فرم براق از رسمی بودن آن می کاهد.

در خرید مانتو اداری و یونیفرم اداری­­توجه کنید که چه نوع مانتویی به شما بیشتر می آید، شاید خیلی از افراد بگویند همین که مانتو فرم باشد کافیست ولی باید به این نکته توجه کرد که مانتو فرم اداری و لباس فرم در جایی استفاده می شود که نه تنها نشانه شخصیت شماست بلکه نشانه منزلت و شان شرکتی که در آن مشغول کار هستید می باشد­.

مانتوهای فرم اداری معمولی رنگ های تیره دارند و پارچه های آنها ساده تر است، بنابراین مانتوهای فرمی که رنگ روشن و طرح دار یا براق نمی توانند گزینه مناسبی برای ادارات باشند.

افرادی که قد متوسط یا کوتاهی دارند با ید توجه کنند که استفاده از مانتوهای فرم اداری بلند برای آنها بهتر و مناسب تر است. البته افراد بلند قامت نیز باید از مانتوهای کوتاه استفاده کنند.

داشتن دکمه در مانتوهای فرم اداری در زیبایی و شکیل بودن آن موثر است. بستگی به سلیقه افراد معمولا مانتوها در دو دکمه یا سه دکمه عرضه می شوند.

در انتخاب مانتو و لباس فرم ادارای باید توجه داشت که کاملا مانتو اندازه شما باشد، بیش از حد گشاد یا تنگ بودن ان تصویری زشت از شما ارائه خواهد داد.

در انتخاب­­مانتوی اداری­­باید دقت شود که اندازه آستین مانتو نباید خیلی بلند باشد تا موجبات ناراحتی را فراهم آورد.

انتخاب رنگ در مانتو اداری بسیار مهم است با وجود اینکه رنگهای مختلفی از این نوع مانتوهای فرم در حال حاضر وجود دارد ولی در خرید باید توجه کرد که مطابق با شئونات شرکت باشد؛ گرچه در برخی شرکتها خودشان قوانین و رنگهای مخصوصی دارند که طبق آن باید مانتو و لباس فرم اداری انتخاب شود.البته انتخاب رنگهای تیره برای مانتو اداری باعث دیر کثیف شدن آن نیز می شود.

همچنین انتخاب جنس مناسب در مانتو اداری باعث دیر چروک شدن و بادوام بودن آن می شود.

مانتو اداری

در ست کردن مانتو اداری با دیگر پوششها باید توجه شود که لباسهای دیگر نیز با همدیگر تناسب داشته باشند. مانتوهای اتوکشیده به همراه کفش های واکس خورده و مقنعه های مرتب از شما یک فرد رسمی و مرتب در محل کار می سازد.

مانتو اداری­­علاوه بر زیبایی که نشان دهنده سلیقه شرکت و البته انتخاب شما می باشد، باید مناسب محافل رسمی و ارباب رجوع باشد، چرا که در هنگامی که مشتری وارد سازمان یا شرکت می شود قبل از هر صحبت یا خواسته ای چشمش به لباس فرم اداری شما می افتد، باوجود اینکه برخورد مهم است ولی نوع لباس و مانتو اداری بسیار تاثیر گذار می باشد.

امروزه بسیاری از شرکتها و موسسات به الزام استفاده از لباس های فرم اداری و یونیفرم مخصوص به شرکت برای کارمندان خود پی برده اند، در این میان به دلیل اینکه در بسیاری از کارخانه جات و موسسات خانمها مشغول به کار هستند مانتو فرم اداری و یونیفرم بیشتر استفاده می شود.

استفاده از مانتو فرم اداری و یونیفرم پس از انقلاب صنعتی و تخصصی شدن مشاغل، متداول شد. این لباس ها نمادی از یکپارچگی و هم سانی کارکنان شرکتها می باشد. طولی نکشید که استفاده از مانتو فرم اداری و یونیفرم در موسسات رواج پیدا کرد. با وجود اینکه سالهای زیادی است که از به وجود آمدن لباس فرم می گذرد، بازهم بسیاری از شاغلین موسسات از آن استفاده نمی کنند.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,


رعایت اصول نگهداری از لوازم خانگی و هزینه کمتر برای تعمیرات لوازم خانگی

آیا تا به حال به­روش نگهداری از لوازم خانگی­خود برای اینکه درست کار کند و کمتر نیاز به­تعمیر لوازم خانگی­بیوفتید فکر کرده اید؟ اگر شما مثل هر خانم خانه داری به­نگهداری از لوازم خانگی­خود اهمیت می دهید ، ما اینجا برایتان تکالیفی را آورده ایم تا کمتر به­تعمیر ماشین ظرفشویی­یا­تعمیر ماشین لباسشویی­،­تعمیر یخچال­،تعمیر فریزر­­یا­تعمیر کولر­خود نیاز پیدا کنید­درست است که با وجود گارانتی داشتن دستگاه نگرانی شما برای تعمیر لوازم خانگی کمتر می شود ولی بهتر است که مراقب دستگاه های برقی باشیم. در اینجا می خواهیم به شما چندین کاری که به طور روزانه برای نگهداری دستگاه ها باید انجام بدهید و جلوی هزینه گزاف تعمیرات را بگیرید آورده ایم.

تعمیر لوازم خانگی

اصول نگهداری از یخچال

پشت یخچال شما می تواند کثیف ترین قسمت خانه ی شما باشد. سیمکشی های پشت و زیر فریزرتان را جارو برقی کنید. کویل یا همان سیمپیچی های پشت یخچال می تواند گرمایی است که به خاطر سرد شدن داخل یخچال فریزر ایجاد می شود را آزاد کند. اگر در آن سیم پیچی ها کثیفی یا گرد و خاک زیاد باشد ، گرمای حاصله نمی تواند خوب خارج بشود . اگر این سیم پیچی های پشت یخچال کثیف باشد باعث فشار به موتور یخچال و کاهش عمر دستگاه می شود. در نتیجه نیاز به­تعمیر یخچال فریز­پیدا میکنیم.­علاوه بر اینکه یک نوع نگهداری از لوازم خانگی به حساب می آید، تمیز کردن پشت یخچال فریزر بر روی جریان هوا و کیفیت کارکرد یخچال تاثیر می گذارد.

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 26 مهر 1396 | 13:30 | نویسنده : portalvas | بازدید : 156

­

مهارت‌های نرم از برخورد با کارکنان بدقلق تا مدیریت تغییر

در بخش اول این مطلب گفته شد که موفق‌ترین و کارآمدترین­مدیران­کسانی هستند که نه‌تنها از یکسری مهارت‌های­فنی­و کلاسیک مدیریتی به حد کمال برخوردارند، بلکه مهارت‌های نرم و ظریف مدیریتی را نیز در خود تقویت کرده‌اند که آنها را نسبت به­مدیرانمعمولی و متوسط متمایز می‌سازند. در همان بخش اول، به هشت مورد از این مهارت‌های نرم اشاره شد که عبارت بودند از: مهارت گوش کردن، مهارت ارتباط برقرار کردن، مهارت ارتباط غیرکلامی، مهارت دادن خبر بد، مهارت نه گفتن، مهارت چانه‌زنی، مهارت برقراری رابطه صمیمانه با کارکنان و همکاران و مهارت نقد کردن دیگران. در بخش دوم این مطلب به هشت مورد دیگر از مهارت‌های نرم مدیریتی اشاره خواهد شد.

مهارت برخورد با کارمندان سرسخت و بدقلق

در هر شرکت و سازمانی نیروهایی وجود دارند که رفتار و اخلاقشان با بقیه متفاوت است و حضور آنها موجب بر هم خوردن هماهنگی در محیط کار می‌شود. نحوه برخورد­مدیران­با این گونه افراد در محل کار از جمله معیارهای قضاوت دیگران در مورد توانمندی‌های مدیریتی مدیران به حساب می‌آید. به همین دلیل مدیران باید به روشنی بدانند که چگونه با این گونه افراد برخورد کنند، بدون اینکه هزینه سنگینی به سازمان تحمیل شود یا نیازی به اخراج این افراد که در برخی موارد افرادی توانمند و تاثیرگذار نیز هستند، باشد.

پند مدیریتی:­در اولین فرصت ممکن باید نسبت به­مدیریت­بهینه افراد سرسخت در سازمان اقدام کنید و نباید انجام این کار را به بعدها موکول کنید. برای این کار حتما به مدارک و شواهد مستدل و مطمئن استناد و از برخورد شتابزده و یک‌طرفه با این افراد خودداری کنید و به آنها فرصت دفاع و استدلال رفتار خود را بدهید. علاوه‌بر این، یکسری راهکارهای اصلاحی برای تغییر رفتار این افراد ارائه دهید.

مهارت حرفه‌ای عمل کردن و حرفه‌ای ماندن

حرفه‌ای عمل کردن و تداوم رفتار حرفه‌ای با کارکنان، هنگامی سخت می‌شود که مدیران سعی می‌کنند با کارکنانشان رفتاری دوستانه و صمیمانه داشته باشند و در چنین موقعیت‌هایی است که بعضی مدیران دچار تعارض در مهارت‌های نرم مختلف می‌شوند. آنها باید در همه حال خط و مرز بین زندگی شخصی و زندگی کاری خود و کارکنانشان را حفظ کنند.

پند مدیریتی:­اگر با دوستان و خویشاوندان خود کار می‌کنید یا با کارکنانتان رابطه‌ای دوستانه و صمیمانه برقرار کرده‌اید، حتما توجه داشته باشید که حد و مرز مشخصی بین کار و رابطه شخصی‌تان قائل شوید و در محیط کار تمام روابط دوستانه‌ای را که با کارکنانتان دارید به فراموشی بسپارید.

مهارت مدیریت تغییرات

افراد مختلف واکنش‌های متفاوتی در قبال تغییرات از خود بروز می‌دهند. برخی با آغوش باز از هر گونه تغییر و تحولی استقبال می‌کنند، درحالی‌که برخی دیگر نسبت به آن موضع منفی می‌گیرند و از خود مقاومت نشان می‌دهند. در هر صورت تمام کارکنان در زمان وقوع هر تغییری در سازمان به مدیران خود نگاه می‌کنند و منتظر ارائه راه‌حل‌ها و پیشنهادهای جدیدی از سوی او هستند.

پند مدیریتی:­در زمان وقوع تغییرات در سازمان، فرصت اظهار نظر و ارائه پیشنهادها و افکار را به کارکنانتان بدهید و به این وسیله آنها را در فرآیند تغییر مشارکت دهید و به‌طور غیرمستقیم از مقاومت آنها در برابر تغییر بکاهید.

۱۲) مهارت در هم شکستن مقاومت‌ها

مدیران در هر حال با مقاومت و عدم همراهی کارکنان در محیط کار روبه‌رو هستند و نحوه مقابله آنها با این مقاومت‌هاست که آنها را از هم متمایز می‌سازد. پس در زمان روبه‌رو شدن با مقاومت کارکنان در برابر خواسته‌هایتان سعی کنید با تفکر و تعقل کامل عمل کنید و نه بر اساس احساسات و تصمیم‌گیری‌های عجولانه.

پند مدیریتی:­در صورت مواجهه با مقاومت کارکنان سعی کنید بر خود مسلط باشید و با دعوت از مقاومت‌کنندگان برای بیان نظرات خود، آنها را به پای میز مذاکره بکشانید و به‌تدریج آنها را نرم و انعطاف‌پذیر کنید.

مدیریت

مهارت واکنش نشان دادن به شکایات

مدیران به‌طور مداوم یکسری شکایت‌ها و گله‌ها را از کارکنانشان دریافت می‌کنند که در موضوعات مختلفی مطرح می‌شوند و حتما باید به آنها پرداخته شود.­هنر­مدیران بزرگ این است که قادرند سخت‌ترین شکایات و گله‌ها را با خردمندی و تاکتیک‌های مناسبمدیریت­کرده و به فرصت‌هایی برای اصلاح امور تبدیل کنند.

پند مدیریتی:­با سوال پرسیدن از فرد شاکی و نظر خواستن از او می‌توانید وی را به بخشی از راه‌حل پیشنهادی خود تبدیل و مسائل و مشکلات را به راحتی حل کنید.

مهارت تمرین رفتارهای مطلوب

مدیران مودب و خوش رفتار به شدت در میان کارکنان محبوبیت دارند. آنها با رفتار و کردار مثبتشان سنگ بنای شکل‌گیری و تقویت یک­فرهنگ­سازمانی فوق‌العاده را ایجاد می‌کنند و افرادشان را به نشان دادن رفتار و کردار مثبت و مطلوب تشویق می‌کنند.

پند مدیریتی:­همیشه در محل کارتان وقت‌شناس باشید و با زیردستان خود با ادب و مهربانی رفتار کنید تا آنها نیز با همدیگر و با شما چنین رفتاری داشته باشند.

مهارت تفویض اختیارات و مسوولیت‌ها

در بسیاری از موقعیت‌ها، تفویض اختیارات و مسوولیت‌ها بهترین و ساده‌ترین تصمیمی است که یک مدیر می‌تواند برای پیشبرد اهداف و خواسته‌های خود اتخاذ کند. واگذاری انجام برخی کارهای مدیریتی به کارکنان می‌تواند حس مسوولیت‌پذیری و اعتماد به نفس را در آنها تقویت کند.

پند مدیریتی:­در زمان تفویض اختیارات و مسوولیت‌ها حتما به اصل شفاف‌سازی و تبیین تمام ابعاد قضیه و اطلاع‌رسانی کامل به کارکنانتان توجه داشته باشید و به آنها در مورد چالش‌ها یی که ممکن است با آنها روبه‌رو شوند، اطلاع‌رسانی کنید.

مهارت مدیریت اخلاق‌مدارانه

یکی از مهم‌ترین، حساس‌ترین و پیچیده‌ترین کارکردهای یک مدیر، رعایت همیشگی و همه‌جانبه اصول اخلاقی در محیط کار است.

پند مدیریتی:­رعایت اصول اخلاقی در کار را به‌صورت عملی به کارکنانتان بیاموزید و به این وسیله آن را به بخشی از­فرهنگ­سازمانی شرکت‌تان تبدیل کنید.

منبع:­پرتال مدیریت

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
مدیر,مدیریت,